escort ankara
Teknoloji Bitmez: GTA 4 Full Tek Link Sorunsuz İndir+Crack+Kurulum

11 Ocak 2014 Cumartesi

GTA 4 Full Tek Link Sorunsuz İndir+Crack+Kurulum

gta-4-full-indir-tek-link-sorunsuz

 Bir oyun düşünün tüm bir hayatı kapsasın ve size gerçekliğin doruklarını yaşama imkanı sunsun. Grand Theft Auto serisi işte sözünü ettiğimiz oyunun ta kendisi. Aslında GTA 5 full pc sürümü için geri sayım başladı ancak biz bu yazımızda size GTA 4 Full Tek Link Sorunsuz indirme seçeneğini sunacağız. Yaklaşık 13 GB'lık dev bir boyuta sahip olan bu oyunu indirmek için Turbobit aracılığı ile size tek link indirme seçeneği sunuyoruz. Oyun denenmiş ve GTA 4 %100 çalışan crackli full sürümdür. O kadar bekledim ya çalışmazsa diye endişe etmenize gerek yok anlayacağız. GTA 4 full tek link sorunsuz sürümünü aşağıdaki linkten indirebilir, GTA 4 'ün minimum sistem gereksinimlerine göz atabilir ve kurulum aşamalarını öğrenebilirsiniz.

gta-4-full-oyun-hakkında-bilgi
 Oyun, günümüz New York şehrini büyük ölçüde temel alarak oluşturulmuş olup, Liberty City adlı, ilk olarak serinin önceki oyunlarından GTA III'te karşılaşılan kurgusal bir şehirde geçmektedir. Oyunda, Niko Bellic adında Doğu Avrupa'da  cereyan eden bir savaştan gazi olarak kurtulan Sırp uyruklu birinin kimliği üstlenilmektedir. Niko, Amerika Birleşik Devletleri'ne Amerikan Rüyası'nı yaşamak  için gelmiş; fakat çabucak çete yapılanmalarına, suçlara ve yolsuzluklara karışmıştır. Serinin diğer oyunları gibi GTA IV de yarış ve üçüncü şahıs nişancı tarzı ile "özgür dünya" adlı oynanılabilirlik özelliklerini sunan bir oyundur. Özgür dünya; oyuncuların oynama deneyimini daha çok kontrol etme olanağını sağlamaktadır. GTA IV, serideki oyunlar arasında çevrimiçi çok oyunculu mod ve içersinde 15 farklı oyun türü içeren ilk oyundur.

gta-4-sistem-gereksinimleri-full-indir
Oyunun minimum sistem gereksinimleri;

İşletim: Intel Core 2 Quad 2.4GHz or equivalent AMD Phenom X3 2.1GHz
Memory/RAM: 2.5 GB for XP or Vista
Ekran Kartı: 512MB NVIDIA 8600 or 512MB ATI 3870
Hard Disk Boş Alan: 18GB
Operating System: Windows XP SP3 or Windows Vista SP1

gta-4-full-kurulum-crack-nasıl-yapılır
Oyunu aşağıda size vereceğimiz linkten indirin. Ardından rar dosyası içerisinden çıkarın. Oyun .iso dosyasıdır ve Daemon tools adlı programı şuradan indirip sanal sürücü görevi üstlendirerek kurulum yapın. Ardından pacth dosyasını yükleyin ve crackleyin. Güle güle oynayın...

gta-4-ekran-görüntüleri
gta-4-full-sorunsuz-indir

gta-4-full-indir

gta-4-full-crack-indir

gta-4-full-tek-link-indir

gta-4-full-indirme-linki
GTA 4 FULL TEK LİNK SORUNSUZ İNDİR
http://turbobit.net/2w065tnomgy8.html

gta-4-crack-patch-full-sorunsuz-indir


GTA 4 %100 ÇALIŞAN FULL SORUNSUZ CRACK-PATCH İNDİR

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder