escort ankara
Teknoloji Bitmez: Arma 3 Full Tek Link Sorunsuz İndir-Reloaded Crack

16 Ocak 2014 Perşembe

Arma 3 Full Tek Link Sorunsuz İndir-Reloaded Crack

arma-3-full-tek-link-sorunsuz-indir-reloaded

 Arma 3 Full Tek Link Sorunsuz İndir Reloaded Sürüm Full Crack paylaşımımız ile sizlere sevilen zorlu bir askerlik yolculuğunu anlatan Arma serisinin yeni oyununu sunuyoruz. Arma 3 Full Reloaded sürümü ile gerçek bir savaş ortamı keyfi yaşamak istiyor ve alışılagelmiş fps oyunlarının dışında bir oyun oynamak istiyorsanız. Tatilin yaklaştığu şu günlerde Arma 3 Full Reloaded sürümünü yazımızın devamından indirebilirsiniz...

arma-3-full-indir-reloaded-sürüm
Öne çıkan özellikler

Altis & Stratis: 290 km² büyüklüğündeki bir Akdeniz adasına yayılmış zengin ve detaylı savaş alanında düşmanlarınızı alt edin.

Tek kişilik & multiplayer: Tek kişilik görevleri yerine getirerek askerî hayatı tecrübe edin. Eğitim bölümlerinde atış ve pozisyon alma yeteneklerinizi geliştirin. Bir birlik oluşturun ve multiplayer senaryolarda düşmanlarınıza karşı savaşın.

Silahlar & taşıtlar: 20'nin üzerinde kara, hava ve deniz taşıtı kullanın. 40'tan fazla silahtan istediğinizi seçin ve ekipmanınızı özelleştirin.

İçerik yaratma: Güçlü senaryo editörü ile kendi oyun tecrübenizi yaratmaya başlayın. Diğer oyuncuların da oynayabileceği modlar geliştirin, yaratıcı topluluğun bir parçası olun.

Yenilenmiş oyun motoru: Savaş alanında yeni, akıcı animasyonlar eşliğinde ilerleyin. Geliştirilmiş ses motoru, üst düzey simülasyon hissi sağlayan fizik motoru ve PhysX desteği ile savaşın yıkıcılığını hissedin.

Bölümlerden oluşan senaryo modu: Oyunun resmi senaryo modu 3 bölümden oluşmaktadır ve 2. ve 3. bölümler daha sonra ücretsiz DLC olarak sunulacaktır.

arma-3-sistem-gereksinimleri
OS:Windows Vista SP2 or Windows 7 SP1
Processor:Intel Core i5-2300 or AMD Phenom II X4 940 or better
Memory:4 GB RAM
Graphics:NVIDIA GeForce GTX 560 or AMD Radeon HD 7750 with 1 GB VRAM or better
DirectX®:11
Hard Drive:20 GB HD space
Sound: DirectX®-compatible

arma-3-full-ekran-görüntüleri

arma-3-full-indir-son-sürüm-reloaded

arma-3-full-tek-link-indir

ARMA 3 FULL TEK LİNK SORUNSUZ RELOADED İNDİR CRACK 

full-sorunsuz-tek-link-program-indir-download

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder