escort ankara
Teknoloji Bitmez: Active File Recovery 12 Full İndir-Crack

17 Ocak 2014 Cuma

Active File Recovery 12 Full İndir-Crack

active-file-recovery-full-indir

 Active File Recovery 12 Full İndir Crack yayınımız ile silinen dosyalarınızı kurtarma yazılımı olan Active File Recovery Full sorunsuz sürümünü sizlerle paylaşacağız. Daha önce Recovery My Files Full sürümünü şurada sizlere sunmuş ve silinen dosyalarını kurtarmanıza imkan tanımıştık. Yine bu alanda başarılı programlardan olan Active File Recovery'nin Full ve sorunsuz çalışan sürümünü sizlere sunuyoruz. Yazının devamında indirme linkini bulabilirsiniz...
active-file-recovery-full-indir
 Active File Recovery programı silinen veya kaybolan dosyaları kurtarabilmek amacıyla kullanılan bir yazılımdır. Sabit sürücünüzü dakikalar içinde tarayarak kurtarılabilecek tüm dosya ve klasörleri görüntüleyen bu yazılımın kullanımı oldukça kolaydır. Biçimlendirilmiş ve silinmiş sürücü bölümlerinden de veri kurtarmanıza izin veren yazılım; hasara uğramış, virüs bulaşmış dizinleri dahi kurtarabilmektedir. Sabit sürücünüz üzerinde silinmiş olduğu alana yeniden veri yazılmadığı taktirde kaybettiğiniz tüm dosya ve klasörleri kurtarma şansınız bulunmaktadır.

Yeni sürümündeki Active DiskScan teknolojisi ile yanlışlıkla silinme, biçimlendirme veya başka bir nedenle kaybettiğiniz verileri etkili bir biçimde kurtarır hale gelmiştir. Bütün 'flash' medya türlerinden yazılımsal veya donanımsal sorunlar nedeniyle kaybedilmiş dosyaları da kurtarma özelliği olan bu güçlü araç disket sürücülerde de aynı işlemi uygulayabilmektedir.

active-file-recovery-indir-crack
 Kurulum resimde anlatılmıştır. Programı indirip kurun ve resimdeki gibi seriali girip etkinleştirin...
active-file-recovery-full-kurulum

active-fil-recovery-full
ACTİVE FİLE RECOVERY 12 FULL SORUNSUZ İNDİR+SERİAL
full-sorunsuz-tek-link-program-indir-download

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder