escort ankara
Teknoloji Bitmez: Metal Gear Rising Revengeance Full Tek Link İndir-Reloaded Crack

15 Ocak 2014 Çarşamba

Metal Gear Rising Revengeance Full Tek Link İndir-Reloaded Crack

metal-gear-rising-revengeance-full-sorunsuz-indir-reloaded


 Metal Gear Rising Revengeance Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı bu yayınımızda sizlere Konami firması tarafından üretilen Metal Gear serisinin yeni oyunu olan Metal Gear Rising Revengeance full sürümü ile ana karakterimiz Raiden ile sizlere keyifli vakitler geçirteceğiz. Özellikle okulların tatil olmaya yaklaştığı şu günlerde Metal Gear Rising Revengeance Full sürümü güzel bir tatil geçirmek adına sizin için iyi bir tercih olacaktır. Aksiyona hazır olun !

metal-geat-rising-2014-full-indir

Kojima Productions ve Platinum Games tarafından geliştirilen Metal Gear Rising: Revengeance aksiyon dolu yepyeni bir tecrübe sunuyor ve ünlü Metal Gear markasını bambaşka bir yere taşıyor. Oyun saf aksiyon ile yarı insan, yarı cyborg’e dönüşmüş, High Frequency katanasını kullanarak yoluna çıkan her şeyi kesen Raiden’ın epik hikâyesini bir araya getirmekte!

Xbox 360 ve Playstation 3’te büyük başarı yakalamış Metal Gear Rising: Revengeance son derece etkileyici bir şekilde tasarlanmış HD mekânlarda geçen kesintisiz aksiyonu ile PC’de! Bu yeni PC versiyonu üç DLC görevinin tamamını içermekte: Blade Wolf, Jetstream ve VR Missions. Bu versiyonda ayrıca Raiden’ın bütün geliştirmeleri de bulunmakta: White Armor, Inferno Armor, Commando Armor, Raiden’ın MGS4 giysisi ve çok sevilen Cyborg Ninja.


metal-gear-rising-revengeance-sistem-gereksinimleri


metal-gear-rising-ss

metal-gear-risinf-revengeance-full-reloaded-indir-crack

metal-gear-risinf-revengeance-full-reloaded-indir-crack

metal-gear-risinf-revengeance-full-reloaded-indir-crack


metal-gear-rising-revengeance-full-indirme-linki

METAL GEAR RİSİNG REVENGEANCE FULL TEK LİNK SORUNSUZ RELOADED SÜRÜM+CRACK İNDİR

full-sorunsuz-tek-link-program-indir-download


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder